Vzhľadom k tomu, že sa náš penzión nachádza v športovom areáli, ponúka jeho najbližšie okolie možnosť všestranného športového vyžitia.

Jedna časť nášho penziónu je súčasťou športovej haly, ktorá je domácim stánkom miestneho basketbalového klubu MBK Stará Turá a vstup do nej je možný priamo ubytovacej časti penziónu. Táto hala je viacúčelová, vďaka čomu je možné ju využiť na veľké množstvo loptových hier a iných športov. Jej súčasťou je takisto fitness centrum, kde je možné realizovať silovú a kondičnú prípravu, ale aj stolnotenisová hala s tromi stolmi. Pre športovcov dôležitú regeneráciu umožňuje plaváreň s bazénom (18m) a saunou, ktorá je taktiež súčasťou tohto športového komplexu.

V exteriéri areálu sa nachádzajú dve plnohodnotné futbalové trávnaté plochy a tiež menšie tréningové futbalové ihrisko s umelou trávou. V letných mesiacoch je možné využiť beach-volejbalové ihrisko alebo si prenajať niektorý zo štyroch antukových tenisových kurtov, ktoré tiež nájdete v tesnej blízkosti nášho penziónu, prípadne sa môžete zúčastniť niektorého z tenisových turnajov, ktoré sa tu organizujú.

Od júla roku 2015 je v prevádzke aj nová časť penziónu, ktorá je súčasťou novovybudovanej kolkárne a bowlingu. K dispozícii sú Vám 4 kolkárske dráhy a dve dráhy na bowling.

Vďaka všetkým týmto vymoženostiam je Penzión Šport Stará Turá ideálnym miestom na sústredenia a predsezónne kempy športových kolektívov. S ich zabezpečovaním máme bohaté skúsenosti. Každoročne sa u nás na sezónu pripravujú viaceré basketbalové, volejbalové, futbalové, motokrosové a iné kolektívy. Od svojho vzniku sa u nás každý rok pripravujú na sezónu basketbalistky Piešťanských Čajok. Dvakrát sa u nás na play-off mužskej basketbalovej extraligy pripravovali aj basketbalisti BK Inter Bratislava. Taktiež sme zabezpečovali prípravu dievčenských basketbalových reprezentácií všetkých kategórií na majstrovstvá sveta, či Európy, a mnohé ďalšie. Podrobnejší prehľad kolektívov, ktorých sústredenia sme zabezpečovali nájdete v sekcii „Referencie“.

Informácie o otváracích dobách, prípadne cenách spomínaných športovísk nájdete na odkazoch nižšie. V prípade, že máte záujem zorganizovať sústredenie v našom penzióne, napíšte nám e-mail alebo zavolajte, my pre Vás zabezpečíme všetko potrebné.

    Futbalový štadión

Prenájom celá plocha : 48 € / hod (Je možné si prenajať aj 1/2 alebo 1/4 hracej plochy)

    Fitnescentrum

Facebook: https://www.facebook.com/fitcentrum.staratura?fref=ts

    Športová hala

Prenájom : 15 € / hod

http://www.mbkstaratura.sk/

    Plaváreň so saunou

    Stolnotenisová hala

Prenájom : 7 € / hod       

Tenis

4 tenisové kurty s antukovým povrchom

1 kurt » 6 € / hod